patera z owocami

Patera: naczynie do zadań specjalnych

Zadziwia pięknymi formami, uniwersalnością oraz praktycznością. Patera staje się naczyniem wyjątkowo popularnym w domach tych osób, które często urządzają przyjęcia i chcą w ich trakcie w elegancki sposób serwować ciasta, ciasteczka i owoce.

Jakie są największe zalety patery?


To naczynie sprawia, że nawet na najmniejszym stole można podać wiele przysmaków w tym samym czasie i uniknąć problemów związanych z brakiem miejsca. Szklana patera na owoce, składająca się z dwóch lub trzech poziomów, to wielka oszczędność przestrzeni, a jednocześnie szansa na to, by w piękny sposób wyłożyć na stół i soczyste mandarynki, i jabłka, i kawałki ciasta. To praktyczne naczynie dla każdego, kto chce godnie podejmować gości i częstować ich licznymi smakołykami.

Ciekawe kompozycje dla tych, którzy lubią eksperymentować


Wybór pater jest ogromny, zatem do każdego pomieszczenia znajdzie się dobre rozwiązanie. Nie brak osób, które lubią tworzyć ciekawe kompozycje na stole i eksperymentować z nowymi formami. Patera na owoce nowoczesna i intrygująca nietypowymi kształtami, może stać się dla takich osób ważnym wsparciem. Dzięki temu pojawia się szansa na wyeksponowanie owoców w ciekawy sposób, a jednocześnie na wzbudzenie zachwytu gości już dzięki samej paterze. Ciekawe kompozycje można też tworzyć za sprawą szklanych pater, które pozwalają na układanie w ciekawy sposób wszystkich owoców – nawet tych najdrobniejszych i najbardziej delikatnych.