Florina

Producent wyposażenia kuchennego – Florina

Florina to marka, która oferuje szeroki asortyment do kuchni i jadalni, ułatwiający codzienne funkcjonowanie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, począwszy od naczyń kuchennych typu garnki czy patelnie, poprzez sztućce, szklanki i komplety porcelany.

Naczynia są wykonane solidnie, precyzyjnie i bardzo estetycznie. Będą one ozdobą jadalni i uprzyjemnią wspólne spożywanie posiłków.

Garnki i patelnie Florina

Florina AGD to propozycja naczyń do gotowania, pieczenia i smażenia. Posiadają one wyjątkową wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Uwagę przykuwa linia Lava Stone, której powłoka imituje kamień. Naczynia wyglądają na bardzo solidne, producent reklamuje je jako bardzo odporne. Powłoki są wytrzymałe i można na nich stosować akcesoria drewniane, teflonowe i metalowe, bez obawy o uszkodzenie tejże powłoki.

Seria Lava Stone daje możliwość smażenia na minimalnej ilości oleju, dzięki czemu potrawy będą miały mniej kalorii.

Nierdzewne garnki marki Florina

Są to garnki wykonane ze stali szlachetnej. Posiadają wielowarstwowe dno i grube ścianki, dzięki czemu ciepło do potrawy dociera szybko i czas gotowania ulega skróceniu.

Dodatkowym atutem jest wzornictwo, które pasuje zarówno do kuchni nowoczesnej, jak i urządzonej w sposób klasyczny.

Naczynia marki Florina pozwalają cieszyć się pasją, jaką jest gotowanie.

Warto zwrócić uwagę na dbałość o szczegóły, czego przykładem są silikonowe nakładki na uchwyty, dzięki którym one się nie nagrzewają. Jest to zabezpieczenie, które zapobiega poparzeniu podczas gotowania.