Słoik ozdobny jak świeczniek – jak jeszcze można go wykorzystać

Jeśli masz obfitość słoików mason, dlaczego nie przekształcić niektórych z nich w świeczniki? Najlepszą częścią tego jest to, że istnieją nieskończone pomysły dekoracyjne dla świecznika. Możesz nawet stworzyć spersonalizowany słoik dla kogoś specjalnego.

Ty możesz obracać masonowego słój w świecznik piaskiem puszek i pokrywający je z farbą, brokatem lub cokolwiek innego ty lubisz. Możesz również użyć różnych materiałów, takich jak papier, tkanina lub cokolwiek innego, co Cię inspiruje. Słoiki Mason robią także świetne świeczniki na stole lub półce. Chociaż są one zwykle używane do przechowywania cieczy, mogą również trzymać świece. Wybierz słoik z szerokimi ustami, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie świec.

Regenracja – tworzenie odpowiednich ozdób

Przekształć zwykłe słoiki https://nettrading.pl/sloiki w żywe dzieła sztuki za pomocą taśmy dekoracyjnej. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kolor, który kochasz i owinąć go wokół słoika. Zainspiruj się paletami kolorów i stwórz kompozycję, która naprawdę do Ciebie przemawia. Możesz nawet stworzyć wzór z różnych kolorów, powtarzając projekt wokół słoika.

Alternatywnie, możesz użyć markera do tablicy, aby napisać na swoim słoiku. Doda to zabawny i kreatywny element do wystroju Twojego domu, a także pozwoli Ci dostosować słoik i wyrazić siebie.

Wypróbuj różne odcienie z farbą

Jeśli posiadasz wiele dekoracyjnych słoików, lub chcesz użyć nowych, spróbuj pomalować słoiki na różne odcienie. Możesz użyć jednego koloru w całym słoiku lub wypróbować kilka różnych kombinacji.

Wybieranie koloru dla swoich słoików to świetny sposób na zwrócenie uwagi na pewne przedmioty i wyróżnienie ich. Na przykład, możesz użyć niebieskiego słoika do trzymania spinaczy i czerwonego słoika do trzymania gumek. Kreatywność jest kluczem przy wyborze kolorów farb.